آموزش تعميرگوشي آموزش تعميرگوشي .

آموزش تعميرگوشي

يادگيري طريقه خريد كاندوم خاردار بصورت اينترنتي

كاندوم خاردار,انواع كاندوم,كاندم خاردارخريد كاندوم خاردار در معتبرترين مركز فروش كاندوم خاردار تجربه كنيد .

تعريف كاندوم در طول اين سال ها دچار تغيير و تحول شده است.كاندم به عنوان يك روش پيشگيري از بارداري ناخواسته و بيماري هاي مقاربتي معرفي و استفاده مي شود.اما امروزه با پيشرفت و تنوع در توليد كاندوم روبرو هستيم.اگر تبليغات كمپاني هاي توليد كاندوم را مشاهده كنيد متوجه مي شويد با ايجاد تغيير و تنوع در محصولات خود به دنبال راضي نگه داشتن تعداد بيشتري از مردم مي باشند.اين كمپاني ها بر اين باورند كه ميتوان با استفاده از يك كاندوم طعم دار يا معطر و يا حتي استفاده از كاندومي با طرح و يا بافتي خاص باعث ايجاد تغييرات بزرگي در كيفيت رابطه جنسي شد.

اگر خار دوست داريد https://mentoshop.ir/khardar تهيه كنيد .

 

در حال حاظر اي كارخانه ها با ايجاد اين تغييرات در توليداتشان توانسته اند اين موضوع را ثابت كنند.افراد بسياري هستند كه بعد از استفاده از اين نوع از كاندوم ها از آنها بسيار راضي بودند و اين موفقيت را تاييد كرده اند.اما در حال حاضر شرايط به نحوي شده است كه انتخاب را براي خريد كاندوم سخت ميكند.با ورود اين دسته از محصولات به بازار و تبليغات فراوان در مورد آنها بايد دقت كرد تا محصولات مورد تاييد سازمان ها بهداشتي را تهيه نمود.زيرا برخي از اين محصولات فقط جنبه سرگرمي دارند و شرايط جلوگيري از بارداري و يا بيماري هاي مراقبتي و عفوني را ندارند.پس در انتخاب خود دقت كنيد.

با توجه به مزاياي كاندم كه امروزه به همه مردم دنيا ثابت شده است اما باز عده اي هستند كه حاضر به استفاده از اين محصول نيستند.اين افراد حاضر به كاهش لذت رابطه جنسي ولي امن بودن آن براي هر دو طرف رابطه نيستند.در صورتي كه امروزه با تنوع توليدات در صنعت كاندوم بحثي در ارتباط با تاثير كاندوم بر كاهش كيفيت رابطه جنسي مطرح نمي باشد.در ميان توليدات امروز كارخانه هاي كاندوم سازي مدلهاي زيادي وجود دارد كه نه تنها باعث كاهش كيفيت رابطه نمي شود بلكه برخي از اين مدل ها باعث لذت بيشتر طرفين مي شود.در هر صورت همه ي ما دوست داريم كه نهايت آرامش رو از رابطه ي جنسي بدست آوريم,به همين دليل هر روز كاندوم هاي جديدي براي اينكار توليد مي شوند .از انواع مختلف اين كاندوم هاي توليد شده كه باعث ايجاد لذت بيشتر براي هر دو طرف رابطه مي شود مي توان به كاندوم هاي خاردار يا آج دار اشاره كرد.در ادامه به معرفي دسته بندي اين نوع كاندم مي پردازيم. 

مزاياي استفاده از كاندوم خاردار و آج داركاندوم خاردار,انواع كاندوم خاردار,كاندوم

استفاده از كاندوم كلاسيك يا ساده باب ميل همه افراد نيست.افراد بسياري هستند كه خطرات رابطه جنسي بدون كاندوم را به لذت آن ترجيح ميدهند.توجيح اين افراد براي استفاده نكردن از كاندوم اين است كه, كاندوم باعث كاهش لذت و گرماي رابطه ميشود.اما در حال حاظر با عرضه انواع كاندومهاي خار دار, آج دار, كاندوم هاي با ضخامت كم و غيره جايي براي اين مباحث باقي نمانده است.در بين همه انسان ها تفاوت هاي ذهني و فيزيولوژي زيادي وجود دارد.پس سعي كنيد تا با امتحان كاندوم هاي مختلف بهترين كاندوم را براي بيشترين لدت در طول رابطه جنسي تان انتخاب كنيد.

چرا بايد از يك كاندوم با بافت اضافي (خاردار , آج دار) استفاده كرد؟

كاندوم هاي خاردار و آج دار باعث افزايش لذت جنسي و صميميت بيشتر بين زوجها مي شود.اين موضوع همچنين مي تواند تاثير فراواني روي اعتماد به نفس شما داشته باشد.رضايت جنسي طرفين ارتباط مستقيمي با بالا يا پايين رفتن اعتماد به نفس طرفين دارد.تجربه استفاده از كاندوم هاي مختلف با طعم, بافت و شكل متفاوت, نه تنها باعث ميشود كه شما بتوانيد بهترين كاندومي كه باعث افزايش لذت و رضايت جنسي شما و شريك جنسيتان ميشود را پيدا كنيد, بلكه باعث به وجود آمدن تنوع و سرگرمي در طول زندگي جنسيتان ميشود.انواع كاندوم ها به شكلي استراتژيك براي بيشتر شدن لذت جنسي در نقاط مورد نياز شما و همچنين ايجاد يك ماجراجويي و تنوع در طول رابطه تان طراحي و توليد ميشوند.انتخاب بين كاندوم هاي ساده و يا خاردار يك مسئله كاملا شخصي است و بستگي به سليقه و روحيات شما دارد.اما استفاده از اين كاندوم ها ميتواند علاوه بر تنوع, باعث ايجاد تجربه اي خوب و لذت بخش براي شما و شريك جنسيتان شود.

كاندوم خاردار چيست؟

كاندوم خاردار به نوعي از كاندم گفته مي شود كه بر روي آن برجستگي ها و برآمدگي هايي وجود دارد كه باعث ايجاد لذت جنسي مضاعف براي طرفين در طول رابطه خواهد شد.برخي از افراد مي گويند كه استفاده از كاندوم هاي كلاسيك يا همان كاندوم هاي معمولي احساس خوبي براي آنها در طول رابطه ايجاد نكرده است.اما همين افراد بعد از استفاده از كاندومهاي با بافت اضافي (خاردار, آجدار و ...) به دليل وجود اصطكاك بيشتر, رابطه اي با كيفيت و لذت فراوان را تجربه كرده اند.اين بافت اضافي براي هر دو طرف رابطه لذت بخش است.برخي از مدل هاي كاندوم خاردار و آج دار در دو طرف كاندوم برجستگي دارن تا در طول رابطه باعث ايجاد لذت بيشتر براي هر دو طرف رابطه جنسي شوند.

 

كاندوم خاردار,انواع كاندوم,كاندم خاردار كاندوم خاردار,انواع كاندوم,كاندم خاردار كاندوم خاردار,انواع كاندوم,كاندم خاردار كاندوم خاردار,انواع كاندوم,كاندم خاردار

 

كاندوم هاي آج دار يا نقطه چين

اگر شما از انتخاب و خريد كاندم ساده يا كلاسيك خسته شده ايد و به دنبال لذت بيشتر در رابطه هستيد مي توانيد سراغ خريد كاندوم خاردار برويد . و خيلي راحت از مركز فروش كاندوم خاردار محصول خود را تهيه كنيد اين نوع از كاندوم ها با استفاده از تعدادي آج يا نقطه برجسته طراحي و ساخته شده اند.اين آج ها يا نقطه ها در لايه بيروني كاندوم خاردار و دقيقا در جايي قرار دارند كه باعث لذت بيشتر شما در رابطه تان مي شود.كاندوم هاي آج دار با ايجاد اصطكاك اضافي باعث تحريك و لذت بيشتر براي شريك جنسي شما مي شود.


برچسب: كاندوم خاردار،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۰۱:۲۰ توسط:عرفان مرادي موضوع:

كيشويژه ترين منطقهتوريستي و تجاري كشور است كههرسال گردشگران بسيارينقاط بسياري را به خود جذب مي‌كند.

براي طراحي تارنماي اينترنتي استفاده از قطعه هاي كد پي اچي پي بهتر ميباشد يا asp ؟

اين دو زبان كد نويسي تحت وب ، رايج ترين |زبان ها|كدها} براي ساخت وب سايت هاي دايناميك ميباشند . از نظر كاربرد ميتوان گفت كه هر دو يك كاربرد داشته و فرق آنها در نوع نوشتن خطوط برنامه آنها ميباشد. بسياري از افراد كه اطلاع چنداني از نحوه كاركرد اين دو زبان برنامه نويسي ندارند به دنبال گرفتن پاسخي براي اين سوال ميباشند كه كداميك از اين زبان ها بهتر ميباشد . در واقع اين مسئله گاها موجب ميشود كه بحث ها و تبادل نظرهايي در بين طراحان به وجود بيايد.

به اين دليل كه بيشتر طراحان وب سايت تنها به يكي از اين دو برنامه نويسي اشراف دارند به سرعت در پاسخ با چنين سوالي اقدام به دفاع از زباني ميكنند كه خود بر آن مسلط ميباشند.

بعضي از بازديدكنندگان براي سفارش برنامه اندرويد و يا اين مسئله كه ظاهر يك وب سايت مهم تر است يا محتوا ؟ نيز دچار اختلاف سليقه ميبانشد ، و يا حتي در رابطه با اهميت كم حجم كردن سايز و حجم تصاوير در طراحي سايت و يا اهميت بيشتر به كيفيت تصوير نيز ممكن است دچار اختلاف سليقه باشند ، اما بيشترين سوال از ما در اين زمينه  تفاوت بهينه سازي سايت در ميان اي اس پي و يا پي اچ پي ميباشد كه در بخش بعدي توضيح خواهيم داد.

منبع : براي طراحي سايت استفاده از زبان برنامه نويسي php بهتر است يا asp ؟

كد نويسي سامانه ريسپانسيو به خاطر موبايل بخش 4

ساخت سايت واكنش گرا موجب ميشود همه بازديدكنندگان از نحوه نمايش اطلاعات راضي بوده و اين مورد يك استراتژي مهم در بازاريابي اينترنتي ميباشد. يكي از جنبه هاي جذاب كدنويسي سايت واكنش گرا اين است كه يك وب سايت ريسپانسيو مي تواند وب سايت را براي يك بازديدكننده با بهترين امكانات و يا يك بازديدكننده با امكاناتي كاملا معمولي كه هركدام از دستگاه هايي با صفحه نمايش هاي مختلف استفاده ميكنند ، به يك صورت نمايش دهد.

محال است كه اين مسئله در رتبه هاي سايت شما در ميان موتورهاي جستجو بي تاثير باشد چون در اين شرايط شما شرايطي آماده كرده ايد كه كاربران از هر راهي وارد سايت شما شدند نسبت به يكديگر فرقي نداشته و در اصل تمام كاربران داراي شرايطي يكسان باشند . كدنويسي سايت واكنش گرا به نوعي براي سايت هاي خاص ميباشد.

منبع: استفاده از طراحي سايت واكنش گرا براي تلفن هاي همراه


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۴۶:۲۳ توسط:عرفان مرادي موضوع:

مناسب ترين تايم براي تور ارمنستان چه فصلي مي باشد

تور ارمنستان از دسته مسافرت هايي مي باشد كه متقاضيان كثيري حاوي مي باشد.كشور ارمنستان نيز توانسته مي باشد.

فرهنگ و مردم ارمنستان

ارمني ها داراي زبان منحصر بفرد خودشان هستند و از اين نظر مي توان آنها را از نظر زباني مستقل دانست. موسيقي ارمني نيز تركيبي از موسيقي فولكلور محلي، موسيقي پاپ مردمي و نيز موسيقي مسيحي كليسايي است. معروف‌ترين ساز ارمني دودوك نام دارد كه هنرنمايي نوازنده چيره دست ارمنستان يعني ژيوان گاسپاريان با آن بسيار معروف است. بطور كلي اگرچه فرهنگ ارمني‌ها بسيار به مردم اروپايي نزديك شده ولي محافظه‌كاري و همينطور مهمان نوازي آنها منحصر بفرد است و بسيار به نهاد خانواده اهميت مي‌گذارند.
زبان

ارمني تنها زبان رسمي اين كشور است و جزء زبان هاي هندواروپايي محسوب مي‌شود. قدمت اين زبان به سال ۴۰۵ بعد از ميلاد مي‌رسد و شامل ۳۹ حرف است. البته تقريباً همه مردم اين كشور مي توانند به زبان روسي صحبت كنند چراكه زماني اين كشور بخشي از شوروي سابق بود.

ارمنستان امروزه زبان انگليسي نيز در حال رشد سريعي است مخصوصا در ايروان بسياري از مردم توانايي صحبت به اين زبان را دارند. زبانهاي آذري و كردي نيز وجود دارد و حتي ممكن است با افرادي مواجه شويد كه فارسي هم مي دانند زيرا تعداد زيادي از مردم ارمنستان با ايران در ارتباط هستند.ارمنستان
نظام سياسي ارمنستانارمنستان به شيوه جمهوري دموكراتيك اداره مي‌شود و داراي رئيس جمهوري و دو قوه قانون گذاري يعني مجلس و نهاد قضائي است كه البته اين نهاد قضايي در دو قوه قبلي مستتر است. رئيس جمهور نيز بيشترين قدرت را در اين جمهوري در اختيار دارد.با توجه به اختلافات اين كشور با كشورهاي همسايه‌اش يعني تركيه و آذربايجان، مرزهاي آن بطور كامل بسته هستند و تنها از طريق ايران مي توان به صورت زميني به اين كشور سفر كرد. از اين رو ارمنستان در سياست خارجي خود به شدت در تنگنا قرار دارد و به نوعي به ايران و آمريكا چشم دوخته است.

اميدواريم كه تور ارمنستان به شما خوش بگذرد


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۲۱:۳۸ توسط:عرفان مرادي موضوع:

بهترين فصل براي تور ارمنستان چه زماني مي باشد

تور لحظه آخري ارمنستان از جمله تور هاي است كه متقاضيان زيادي دارامي باشد.كشور ارمنستان نيز توانسته مي باشد.

موزه‌هاي ايروان

موزه‌هاي ايروان معمولا از ساعت ۹ يا ۱۰ صبح تا ۵ يا ۶ عصر باز هستند. اگر به طور اتفاقي در فصل ارديبهشت به ايروان سفر كرديد، مي‌توانيد در شب‌موزه حضور داشته باشيد. شب‌موزه مراسمي جالب براي تمام ايرواني‌ها، آمريكايي‌ها و توريست‌هاست. در شب‌موزه تمام موزه‌ها تا نيمه‌ي شب باز هستند و لازم نيست بابت بازديد هيچ پولي پرداخت كنيد.

 دخانيات مصرف دخانيات در اماكن عمومي به كلي ممنوع است اما ارمنستان يكي از بالاترين نرخ هاي استفاده از دخانيات در اروپا را دارد. در كافه‌هاي سرباز اگر زير سيگاري ديديد، مي‌توانيد سيگار بكشيد.سلامت در ارمنستانارمني‌ها مردم مهمان‌نوازي هستند و ممكن است آنقدر غذا جلوي شما بگذارند كه چندساعتي مشغول خوردن شويد. بهتر است حد خوردن را رعايت كنيد وگرنه دچار دل درد و بيماري‌هاي پرخوري مي‌شويد. غذاها و آب اين كشور سلامت و كيفيت بسيار خوبي دارند و از اين نظر مشكلي نخواهيد داشت.

براي خيلي از مسافران، ايروان شهري بهشتي است چون تمام نقاط آن را فروشگاه‌هاي مختلف و مناسب براي بودجه‌ي شما پر كرده است. بازديدكننده‎ها مي‌توانند از فروشگاه‌ها و بوتيك‌هاي بزرگ، اجناس گران‌قيمت و اصل خريداري كنند و هم مي‌توانند از محصولات ايرواني جالب و ارزان‌قيمت ديدن كنند. هيچ مسافري ايروان را بدون ديدن Vernisغير مجاز مي باشدe ترك نمي‌كند. اين فروشگاه در روز‌هاي تعطيل هم باز است و سوغاتي‌هاي سنتي ايرواني، جواهرات، غذا، وسايل الكترونيكي و حتي حيوان خانگي مي‌فروشند.

سوغاتي هاي سنتي اين كشور محدود به فرش، صنايع دستي و يادگاري‌هاي دوره شوروي مي‌شود.

اميدواريم كه تور ارزان ارمنستان به شما خوش بگذرد


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ساعت: ۰۱:۰۷:۳۱ توسط:عرفان مرادي موضوع:

بهترين تايم براي تور چين چه فصلي مي باشد

تور چينو گردشگري در اين كشور در طول چند دهه گذشته خيلي توسعه يافته است. كشور چين را به عنوان ازجمله از داغترين بازار هاي توريستي مي دانند.كشور چين از لحاظ گردشگر و مسافر در رده سوم جهاني قرار دارد.تعداد افرادي كه در سال 2010 از چين بازديد كرده اند در حدود 56 ميليون نفر بوده است.با توجه به آمار هاي اعلام شده احتمال تبديل شدن چين به بزرگترين كشور توريستي دنيا در سال 2020 وجود دارد.

اگر مي خواهيد تعطيلات خود را در محيطي لوكس و بي همتا بگذرانيد، هتل پنج ستاره گراند ميلينيوم بيجينگ (Grand Millennium Beijing ) با ارائه خدمات عالي خود و پذيرش شبانه روزي پذيراي مهمانان پكن مي باشد .

هتل گراند ميلينيوم بيجينگ پكن داراي ۵۲۱ اتاق مي باشد كه مجهز به انواع امكانات رفاهي و سازگار با علايق تمام ميهمانان است. اتاق و امكانات براي معلولين نيز از سوي هتل تدارك ديده شده است .

 امكانات رفاهي هتل گراند ميلينيوم بيجينگ پكن شامل ماساژ ، جكوزي ، سونا ، مركز سلامت و آبگرم و استخر سر پوشيده مي باشد. حتي مركز بدنسازي مجهزي نيز در هتل وجود دارد . ارائه خدمات نگهداري از اطفال از سوي هتل اقامت را براي والدين آسان مي سازد.هتل گراند ميلينيوم بيجينگ پكنهتل گراند ميلينيوم بيجينگ پكن با داشتن فروشگاه هاي متعدد هدايا و سوغات به خود ميبالد و يك صرافي نيز در هتل وجود دارد.هتل گراند ميلينيوم بيجينگ پكنقبل از بازديد از جاذبه هاي گردشگري پكن از خدمات تورهاي هتل برنامه گردش خود را بخواهيد .

از ديگر امكانات و خدمات هتل گراند ميلينيوم بيجينگ پكن مي توان به خانه داري ،امكانات جلسه و ضيافت ،لباسشويي ،خشكشويي ،صبحانه در اتاق ،اتو كشي ،صرافي ،خدمات كفش و واكس ،بسته هاي نهار ،فكس و كپي ،مركز تجاري ،دستگاه خودپرداز ،خدمات تهيه بليط ،كرايه اتومبيل ،امكانات اتاق VIP ،رستوران ،روزنامه ،اتاقهاي پاك و بدون سيگار، آسانسور ،پذيرش و تحويل سريع ،گاوصندوق ،انبار بار و چمدان ،فروشگاه در هتل ،تهويه و بار اشاره كرد .

اميدواريم كه تور ارزان چين به شما خوش بگذرد


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۳۵:۲۸ توسط:عرفان مرادي موضوع: